Producenci
Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, żeby zamówione przedmioty dostarczyć możliwie, jak najszybciej.

Zazwyczaj dostawa zamówienia trwa od 1 do 2 dni roboczych. Jest to czas niezbędny do zaksięgowania wpłaty, przygotowania i skompletowania przesyłki oraz dostarczenia jej do klienta. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, poinformujemy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostarczenie zamówionego przedmiotu zajmuje zazwyczaj 1 dzień roboczy. Jednak proszę pamiętać, że nasz sklep według regulaminu ma 30 dni kalendarzowych na dostarczenie zamówionych przedmiotów.

Jak to wygląda w praktyce?

Zazwyczaj zamówienia złożone przez klientów naszego E-sklepu kompletowane są przez Sprzedawcę w ciągu 1 do 2 dni roboczych od dnia zawarcia umowy zgodnie z §3 ust 7 Regulaminu. „Na czas realizacji składa się czas niezbędny do skompletowania przedmiotu zamówienia”.
Czas ten również uzależniony jest od sposobu dostawy/odbioru towaru wybranego przez Klienta. Jednak staramy się, żeby nie przekroczył 3 dni roboczych.

Ścisła komunikacja z klientem:

  • Po otrzymaniu przez system E-sklepu zamówienia, każdorazowo wysyłana będzie na adres e-mail podany przez Klienta automatyczna wiadomość potwierdzająca otrzymanie zamówienia.
  • Sprzedawca w przypadku przystąpienia do realizacji zamówienia potwierdza przyjęcie zamówienia osobną wiadomością mailową.

    Pamiętaj!

Sprawdź skrzynkę e-mail i potwierdź swoje zamówienie w razie potrzeby. Oczekuj również naszego potwierdzenia. Oferta złożona przez klienta a niepotwierdzona przez Sprzedawcę w terminie 48 godzin przestaje go wiązać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl